www.chatabana.sk
in english magyar Turistická ubytovňa v Nízkych Tatrách 
informácie o ubytovaní služby, ktoré ponúkame príležitosti na aktivity okolie turistikej ubytovne prezrite si fotoalbum ako a kde nás nájdete čo nenájdete inde
aktuálne poačasie
mapy okolia rezervujte si chatu pošlite nám e-mail
www.chatabana.sk  >  Nájdete nás  >  Mapy

Dedina Medzibrod sa nachádza medzi mestami Banská Bystrica (18 km) a Brezno (24 km). Spojenie obce s okolím zabezpečuje železnica i miestne autobusy s odchodmi najmä z Banskej Bystrice ale i Brezna. Rýchlik a diaľkové autobusové linky stoja v Banskej Bystrici i v Brusne (2 km).

orientačná mapa ...orientačná mapa
Turistická ubytovňa Chata Baňa sa nachádza 5 km za obcou Medzibrod smerom na sever - do Nízkych Tatier. Na asfaltovú cestu vedúcu k chate sa odbočuje na námestí pri kultúrnom dome, kde asi po 1 km pri roľníckom družstve opustíte dedinu a vstúpite do ochranného pásma Národného parku Nízke Tatry. Pre orientáciu možete využiť nakreslenú orientačnú mapku, ktorá je priložená tu...

mapa na atlase ...na slovenskom webe
Miesto, kde sa nachádza Chata Baňa, môžete uvidieť aj na internetovej stránke s mapami Slovenska spoločnosti Atlas.sk, a. s. Linka na rolujúcu mapu aj s označením chaty, kde sa nachádza, nájdete na stránke pod SmartName chatabana.

turistická mapa ...turistická mapa
No a nakoniec pre tých, ktorí majú radšej turistické mapy máme pripravené mapy blízkeho okolia v rôznych veľkostiach. Hlavne tá najviac zväčšená Vám pomôže sa ľahko zorientovať a nájsť nás.

cykloturistická mapa ...cykloturistická mapa
Priamo popred chatu vedie značená cykloturistická trasa vhodná ako pre príležitostných turistov, tak aj pre viacejzdatných pretekárov. Každoročne na jeseň sa na nej uskutočňuje cykloturistický Nízkotatranský MTB maratón usporadúvaný cykloturistickým oddielom Brezno s celonárodnou i zahraničnou účasťou.

google maps ...no a nakoniec google mapsV prípade, že používate GPS, tu sú naše súradnice:
Location: N 48°49.500' E 19°20.013'
Elevation: 611 m
Aktuálne...