www.chatabana.sk
in english magyar Turistická ubytovňa v Nízkych Tatrách 
informácie o ubytovaní služby, ktoré ponúkame príležitosti na aktivity okolie turistikej ubytovne prezrite si fotoalbum ako a kde nás nájdete čo nenájdete inde
aktuálne poačasie
mapy okolia rezervujte si chatu pošlite nám e-mail
www.chatabana.sk  >  Nájdete nás  >  Rezervácia

Rezerváciu chaty si môžete zabezpečiť telefonicky, emailom alebo vyplnením príslušného rezervačného formulára. Predovšetkým potrebujeme vedieť presný termín vášho pobytu, presný počet osôb a kontaktnú osobu. Predbežne si môžete skontrolovať svoj termín v orientačnej obsadenosti chaty.

Následne overíme obsadenosť Vami zvoleného termínu a najneskôr do dvoch pracovných dní Vás budeme kontaktovať pre potvrdenie objednávky, dohodnutie podmienok nástupu na pobyt a spôsob platby. Pre potvrdenie rezervácie zaplatíte zálohu na pobyt vo výške 30% z celkovej ceny pobytu.

Zálohu je potrebné uhradiť do dohodnutého termínu (zvyčajne 1-2 týždne) bankovým prevodom na účet, poštovou poukážkou alebo hoci aj osobne. Číslo účtu a variabilný symbol Vám zašleme vo výzve na zaplatenie zálohy pri potvrdení objednávky. Pozor! Platba poštou alebo bankovým prevodom k nám do dvoch dní nepríde, aj keď ste ju včas zrealizovali. Preto aby sa nestalo, že rezerváciu kvôli nedorozumeniu zrušíme, nezabudnite nás včas informovať o zaplatení.

Zvyšok ceny uhradíte priamo na mieste pri nástupe na pobyt. Vtedy Vám zároveň vystavíme doklad o zaplatení celej sumy. V prípade, že potrebujete faktúru na meno, nezabudnite nám zaslať Vaše fakturačné údaje. V prípade, že potrebujete aj predfaktúru alebo doklad o zaplatení zálohy, kontaktujte nás priamo.

Zákazník je zodpovedný za to, že po uskutočnení pobytu odovzdá chatu so zariadením bez poškodenia. Pri nástupe na pobyt požadujeme zložiť kauciu vo výške 100 €. Táto bude pri odovzdaní objektu vrátená, prípadne z nej budú odrátané zistené spôsobené škody na zariadení.

Nástup a prevzatie chaty je po 14.00 hod., uvoľnenie a odovzdanie chaty do 10.00 hod., prípadne dohodou s prevádzkovateľom.

Pri nástupe na pobyt je potrebné oboznámiť sa s prevádzkovými pokynmi chaty a vyplniť zoznam ubytovaných hostí. Prosíme preto, aby si hostia zoznam stiahli tu (MS Office Word dokument) a vyplnený ho odovzdali ubytovateľovi pri nástupe na pobyt a prevzatí objektu.

Rezervačný formulár

Prevádzkové pokyny na stiahnutie
Zoznam hostí na stiahnutie

Orientačná obsadenosť
Ceny
Aktuálne...