www.chatabana.sk
in english magyar Turistická ubytovňa v Nízkych Tatrách 
informácie o ubytovaní služby, ktoré ponúkame príležitosti na aktivity okolie turistikej ubytovne prezrite si fotoalbum ako a kde nás nájdete čo nenájdete inde
aktuálne poačasie
budova a areál rozpis izieb a sociálnych zariadení spoločenská miestnosť kuchyňa cenník
www.chatabana.sk  >  Ubytovanie

zväčšiť z fotoalbumu Ponúkame Vám ubytovanie v niekoľkých, rôzne veľkých izbách. K dispozícii je spolu 6 izieb od dvoch do šesť postelí, v prípade záujmu aj prístelky. Na prízemní sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom, barom, audio príslušenstvom, televíznym prijímačom a satelitom, zariadená kuchyňa s komorou a hygienické zariadenia. V uzavretých priestoroch, ale nie na pevnej dlažbe spojenej s podlahou budovy, sa nachádza dreváreň. Na poschodí sa nachádzajú izby a hygienické zariadenia.

zväčšiť z fotoalbumu K budove patrí prekrytá vydláždená predná a bočná terasa s rozlohou približne 50 m2. Za ubytovňou i vedľa nej sú vytvorené ohniská, vhodné pre večerné táboráky a posedenie.
Do areálu Turistickej ubytovne patrí aj rybník o rozlohe 14 árov s prekrásnym prostredím a s niekoľkými posedeniami vrátene dreveného altánku. Nachádza sa priamo za cestou a potokom asi 30 m od chaty.
Aktuálne...